Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » LG 34UM68-P vélemények?

LG 34UM68-P vélemények?

Figyelt kérdés

2016. aug. 16. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Cuki, de tartsd észben, hogy az LG termékek minden esetben tönkremennek 1 nappal a garancia lejárta után. Tökéletes mérnöki munka, hogy ezt meg tudják valósítani.
2016. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
#1 Van egy 7 éves FULLHD TV-nk köszöni semmi baja :)
2016. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyen embereket, egyszer volt probléma valamivel egy adott gyártónál és egyből az egész céget leírják....

"De nagy árvaság vagyon a fejedbe'!"

2016. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Brandon41 ***** válasza:
#1 szerintem bármelyik monitor gyártónak tönkremehet a monitora garancia után,pl valaki hozzá vág valamit és tessék tönkre is ment vagy valaki pofán önti valami folyékony dologgal azt már füstöl.De szerinted azt hogyan csinálják meg hogy garancia után egyből elromoljon?
2016. aug. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na meg ha így lenne akkor ki venne LG-t? -.-'

Logika rulez...

2016. aug. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Brandon41 ***** válasza:
kérdező,szerintem biztos jó, csak lehet hogy az a fényes műanyag lakk borítás van rajta ami hát ugye nem valami jó anyag,mert nagyon megy rá a por,ujj lenyomat mágnes és karcolódik rendesen.
2016. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Brandon41 ***** válasza:

de úgyis a kijelzőt fogod nézegetni és nem a hátulját.

csak mondtam hogy az lg szokása használni azt a műanyag lakk borítást.

2016. aug. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!