Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kaptam ajándékba egy logitech...

Kaptam ajándékba egy logitech perfomance mx vezeték nélküli egeret és úgy szint egy vezeték nélküli logitech g602 egeret viszont nincs hozzá vevőm, hol tudnék szerezni hozzá vagy működhet bármely logitech vezeték nélküli vevőjével?

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CspCsj ***** válasza:

A Performance MX unifying-os vevőegységet használ, olyat lehet kapni külön, bár újonnan csak külföldön láttam (~10€-tól), viszont postával együtt már elég sok.

Akkor már használtan:

[link]

Vagy egérrel együtt csak kicsit drágább mint egymagában:

[link]



A G602 azonban speciális vevőegységet használ, olyat nem hiszem hogy külön kapsz, hacsak egy meghibásodott egér vevőjét valaki meg nem hirdeti.

[link]

2016. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen ! és szerinted megérheti megvenni hozzá ?
2016. aug. 24. 23:11
 4/5 A kérdező kommentje:
már mint a g602 -hőz? rendelkezik olyan szenzorral ami arra sarkalhat hogy megérjen venni hozzá vevőt ? az mx gondolom nem játékra való tehát ott nem venném sok hasznát.
2016. aug. 24. 23:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Mind a kettőhöz lehet kapni, az eBay tele van vele. Hogy megési vagy sem azt nem tudom eldönteni helyetted,
2016. aug. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!