Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom feltelepíteni...

Miért nem tudom feltelepíteni a windowst? (már mindent megpróbáltam)

Figyelt kérdés

Először win 7et próbáltam pendriveról bootolni, aztán ugyan így win 10et majd dvdről win 8.1et. Mind3 esetben a particiók beállítása után elindul a telepítés végig megy és a legvégén kiírja ezt a szöveget: "A telepítés egy sérült fájl miatt leáll. Lépjen kapcsolatba a windows telepítőlemez szállítójával vagy a rendszergazdával"


Próbáltam live ubuntu stickel is formázni a hdd-t, particiókat kialakítani de utána sem engedte.


Futtattam memtestet, a rammal nincs semmi baj.


Teljesen új laptopról van szó, freedossal.



2016. aug. 25. 17:05
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


A pendrivét kellene formázni.


Esetlegesen másik pendrivével megpróbálni, de szerintem másik telepítő ISO-val (win7, Win8, Win10) kellene megpróbálni a telepítést, tehát szedj le egy másik ISO-t valahonnan.


Sok sikert.

üdv.

2016. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt a pndrive-val van gond. Próbáld más programmal készíteni, pl. a Microsofttól letölthető hivatalos eszközzel.
2016. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de dvdről is próbáltam és ugyan ez volt, mind1ik különböző iso file
2016. aug. 25. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!