Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Eggy hd 7750 2gb ddr3 maximum...

Eggy hd 7750 2gb ddr3 maximum milyen játékokat bír el?

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 00:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

# 10 Hát ezért a válaszért megérte kivárni a 3 nap-ot ahelyett hogy egy új kérdést írtam volna mondhatom....



U.I.:Az a baj hogy csak olyat lehet találni amelett egy ösrégi am3-as (vagy rosszabb)procit használnak.

2016. aug. 29. 17:05
 12/20 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, még neked áll feljebb...

Akkor még többet segítek:

Gugi: <játék neve> 7750 <i5|i3>

https://www.youtube.com/watch?v=6ElEvChutfE

Itt egy videó, itt még a poopos Fraps sem veszi le az FPS-t, a közepénél mutatja a settingset. Ha erre kitalálod, hogy az i3 is bottleneckeli ezt a fostos kártyát, akkor ott van a recept 2 sorral feljebb, ami alapján 3 perc alatt kiguglizhattad volna.

2016. aug. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ja és nem fogja vissza az i3, mert kb, végig 30-60%-on pörög.
2016. aug. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

# 12 Nem személyeskedésnek szántam csak a válaszod olyan hasznos volt, hogy pl.: mint amikor az embernek meg kell találnia a tűt a szénakazalban és ahelyett hogy adnál neki egy mágnest aszt mondod neki hogy nézze át mégegyszer.

Segiteni segít de nem sok


Meghát eléggé gyerekes is volt ez a válasz az egyszer biztos.

Hülye nem vagyok tudom jól hogy az i3 kihajtsa,én a sima am3-as proceszorokról beszéltem....

Meghát ahogy látom te is majdnem belehaltál abba hogy utána "guglizál".

2016. aug. 30. 11:50
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem azért, de itt a kérdések több mint fele olyan, amit 5 perc kikeresni. És akkor még a kérdező sír, meg értetlenkedik, miután már rászántam kb. 10-15 percet a haszontalan életemből, hogy normálisan válaszoljak neki.
2016. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

# 15 Ajánlok egy pszichológus, mert hogy ennyire idegösszeomlást kapsz ez végett az elég dúrva.


Azt álitani hogy "sírok, értetlenkedek" (hoalatt nem emlékszem mintha térden álva könyörögtem volna a válaszért)és a saját életedet hasztalannak álitani.

2016. aug. 30. 23:09
 17/20 anonim ***** válasza:
Úristen..
2016. aug. 31. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
kérdező mennyi vissza inkább gépigény.hu -ra egy szál barátod nem lehet és örülsz ha középpontba helyezhetted valahol ezt tisztán le jön. Tehát inkább te kezeltesd magadat .
2016. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

# 18 Legközelebb ha lehet rólam beszélj, jó ?

Mert a mondatod fele nekem akar szólni a másik meg már nem mert képes voltál lehagyni a "magad" szót a mondatod-ból, és még te akarsz elküldeni engem a francba....


Az hogy képes vagyok kulturáltan vissza válaszolni (# 11 válaszom kivételével,persze azt is csak mérgemből irtam)olyan válaszokra mint ez már sugalja hogy nem lehetek troll.


Egyébként mi ugyanabban a dimenzióban vagyunk ?

Direkt leirtam hogy én nem akarok személyeskedni, én arról nem tehetek hogy aztán a másik válaszoló elkezdett.

Miért is ? 5-10 perc miatt?


Én az idegösszeomlásos választ nem vicc-nek szántam,

ha meg nézed a # 15-ös választ akkor az eléggé annak tűnik.


De egyébként mi a baj a gépigény.hu-val ?

Mert úgy kezeled mintha egy olyan add-al telebaszott oldal lenne hoalatt van olyan hasznos mint ez az oldal ha hiszed ha nem.

2016. szept. 3. 12:59
 20/20 anonim ***** válasza:

Kvára nem tűnik idegösszeomlásnak, csak komolyan unalmas, hogy még flegmázik, meg visszaszólogat a kérdező, aki annyira sem képes, hogy leírjon helyesen 2-3 mondatot, vagy használja a keresőt.

Adtunk 3-4 választ, arra kívántam reagálni, hogy még egy gyépés kérdező. Képzeld, nem volt mögötte semmi düh, vagy idegbaj, csak fárasztó, hogy ennyire nem becsülik egyesek az energiaráfordításunkat.

2016. szept. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!