Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik fejhallgatót válasszam?...

Farkas71 kérdése:

Melyik fejhallgatót válasszam? (Amazon-t is elfogadok)

Figyelt kérdés

Turtle Beach - Elite Pro Tournament Gaming Headset


Logitech G633 Artemis Spectrum RGB 7.1 Surround Sound Gaming Headset


Sennheiser GAME ONE PC Gaming Headset


Razer Man'o'War


Nem tudom eldönteni melyiket válasszam mert vegyesek az értékelések.Bármilyen fejhallgatót elfogadok ezeken kivül(persze ezeket is) csak 7.1 legyen és jó minőségű.Az ár nem számít!



2016. aug. 26. 00:36
 1/8 Stephen Mayer válasza:
Sennheiser HD 800 Asus essence stx hangkártya, nem fogsz csalódni
2016. aug. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
HyperX Cloud I-II-re szavazok, mert a 7.1 fejes szerintem egy nagy hülyeség.
2016. aug. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cloud II is egy nagy hülyeség, mert a hozzá kapott külső hangkártya alacsonyabb minőséget képvisel, mint a mai alaplapi megoldások.
2016. aug. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az alaplapban van beébített 7.1-es hankártya.
2016. aug. 26. 02:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha fontos a hang minősége, akkor a Sennheiser. A 7.1 érdekes lehet egy komolyabb hangrendszernél, de nem egy fülesnél. Azon a büdös életben nem fog átjönni neked. Viszont lehet vele villogni.
2016. aug. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor jól megszívatom magam.De akkor azt választom.
2016. aug. 26. 10:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a fülesnek az a hatalmas előnye, hogy a füleden van, így a stereoheadset is teljes térhangzást tud biztosítani. A "valós 7.1" headsetek fizikailag különválasztott drivereivel pedig az a baj, hogy a fizikailag kisebbek, így hangminőségük gyengébb és drágábbak is (ráadásul háromszor annyi van belőle). Így habár semmivel sem lesz jobb játékra - a minőségük miatt inkább rosszabb, zenehallgatásra általában minősíthetetlen, ha az ársávjában vetjük össze más professzionális fejhallgatóval. A virtuális 7.1 pedig gimmick, azok stereoheadsetek és ugyanúgy szoftveresen meg lehet oldani bármelyik stereoheadsetnél is, hogy más legyen a hangzása.


Attól, hogy 8 kimenet van az alaplapi hangvezérlőn, még nem kell 7.1 fejhallgatót meg 7.1 papucst rákötni, nem arra való.


Továbbá nem is támogatom a kompakt megoldásokat, különálló mikrofon és különálló fejhallgató külön-külön lényegesen olcsóbb. Vagy azonos árban lényegesen magasabb minőségű. Legyen inkább Sony MDR-7506 + Audio-Technica ATR 3350.

2016. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért írtam I-II-t, mert nem voltam biztos benne, hogy árulják az I-et. Pazarlás az a +5k a II-esre, de még így is jobban jár az ember ár/értékben, mint a méregdrága 7.1 fejesekkel.

Játékra nem is nagyon kell jobb füles, meg igazából nincs is más efelett headset (azaz mikrofonos fejes), csak túlárazott divat/gémör cuccok.


Nem szoktam mikrofonnal játszani, úgyhogy nem tudom mennyire kényelmetlen állómikrofont használni, de én is a külön venném a kettőt (streamerek is így játszanak, úgyhogy nem lehetetlen megszokni).


Én mondjuk első körben Audio Technica M30X , M40X-et (több mély-közép kiemelés, kicsit jobb hang, cserélhető kábel) próbálnék, vagy mondjuk Beyerdynamic DT 770 32 Ohm.


Ha napi 6-8 óra játékra kell, akkor mindenképp ki kell próbálni, hogy mennyire kényelmes.

2016. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!