Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudok csinálni patrició...

Hogyan tudok csinálni patriciót a win10 alatt?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy vettem egy ASUS X555uj sériás laptopott és elkelett vinni egy informatikushoz hogy a bios-t frissitse és közben feltelepitette nekem a windows 10 et. De azonban a merevlemezem 1 TB-os de csak 250 GB látok ha elinditom. Mit tudok csinálni a többi 774 gb-al? Vissza tudom hozni? (774-250 = 1024 gb, igen tudom hogy nem annyit kapok hanem 950 gb kb. de akkor is az rengeteg hely ami nincs meg.)

2016. aug. 28. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Írd be a keresőbe a partíció szót és ott nyisd meg a partíciók létrehozása és formázása a merevlemezen eszközt, ott.
2016. aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 belapus ***** válasza:

Ha minden igaz, akkor:

Vezérlőpult > Felügyeleti eszközök > Számítógép-kezelés > Lemezkezelés.

Itt valószínűleg látni fogsz egy kb. 774 GB-nyi Nem lefoglalt területet.Ennek kellene betűjelet adni.

2016. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megadtam neki a nevet meg minden, de azonban nincs a "ez a gép" (sajátgép)-ben ahol a meghajtók vannak.. Miért?
2016. aug. 28. 17:39
 4/8 belapus ***** válasza:
Talán egy újraindítás után.
2016. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Formáztad azóta?
2016. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) Sikerült egy újrainditás után.

Azonban az a tény állt fel, hogy töltön van ugyan ez az laptop (ASUS X555UJ sériás) de azonban csak az írja 95% áll rendelkezésre (csatlakoztatva, nem töltődik). Miért nem töltődik? 97% on volt elsőnek amikor ezt észre vettem utána 95% lett de ahogy emlékszem töltőn volt mindig. Azonban a led lámpa jól müködik vagyis tölt a töltő. Ez a laptop 5 napja van meg.

2016. aug. 29. 02:10
 7/8 belapus ***** válasza:
Én is találkoztam hasonlóval, de amikor töltő nélküli használat során a töltöttségi szint lement 20 % környékére, és ezután csatlakoztattam a töltőt, fölment 100 %-ig simán.
2016. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az utolsó komentelőnek nagyon örülök mert 89% ra lement és tölti rendesen.
2016. aug. 29. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!