Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép vásárlás: összeszer...

Számítógép vásárlás: összeszerelés után jó ideig tesztelnék is a gépet, mindent aprólékosan megnéznének, van ilyen hely?

Figyelt kérdés

Netes rendelés lenne, honlapon összeraknám a gépet és kiszállítanák.

Ilyen webes gépösszeállítóknál és hasonlóknál nem látok olyat, hogy tesztelnék is, összeszerelik, de nem tudom ránéznek -e hogy megy -e, ha igen, meddig.

Jártam én már úgy, hogy messze laktam onnan ahonnan rendeltem a gépet és - mivel nincs autóm - kézben vihettem vissza a 18 Kg-os gépet cserére.

Egyetlenegy hibás memóriamodul miatt történt ez.

Tudom, tömegtremelés meg gyors eladások, ezért nem tartom túl valószínűnek hogy túl sokáig tesztelnének egy gépet de azért megkérdezem.



2016. szept. 3. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Kisebb boltokban valszeg plusz pénzért megcsinálják neked, nagy webshop ilyennel nem fog sz.rakodni.
2016. szept. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
iPonon van ilyen, és nem egy "kis cég"
2016. szept. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!