Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lett e attól baja az 1 TB-os...

Lett e attól baja az 1 TB-os USB-s külső HDD-mnek, ha 2 alkalommal is rövid ideig állandóan 1-2 másodpercenként újra és újra felpörgött?

Figyelt kérdés

Ezt valószínűleg azért tette, mert az USB 3.0-s HDD-t 2x is 2.0-s USB kábel hosszabbítóval kötöttem a TV-hez...


Az előzmények az alábbi kérdésemben olvashatóak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..


Úgy tűnik rendesen működik, a szervizben is megnézték és azt mondták, hogy 100%-os, de én nem igazán tudtam megnyugodni, mert attól tartok például, hogy esetleg az élettartama (jelentősen) rövidült...



2016. szept. 7. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
hogy érted, hogy felpörgött? HDD-nél ez a hang normális.
2016. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de nálam ezt FOLYAMATOSAN csinálta fél vagy 1 percen keresztül, amíg be volt kapcsolva a TV (vagyis amíg áram alatt volt)... Felpörgött, majd vissza, majd újra felpörgött, mindezt jó párszor, 1-2 másodpercenként...
2016. szept. 7. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez még mindig normális... Nekem is ezt csinálja a parasztja, az amúgy csendes gépemben
2016. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 pinkpancser ***** válasza:
USB 2.0 500mA-t tud. USB 3.0 800-at (ha jól emlékszem). A kérdés az, hogy a vinyó mennyit kér. Mert ha nem kap annyit amennyi kell, azt nem fogja szeretni.
2016. szept. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát valószínű ez történt, hogy nem szerette... A kérdésem az lenne, hogy lett e ettől baja... Működni működik, szóval...
2016. szept. 7. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:
2 USB portot kell használni, vagy 1 USB portot és egg 220V/5V-os tápot
2016. szept. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!