Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső optikai meghajtó,...

Külső optikai meghajtó, milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Nem értek annyira az optikai meghajtókhoz, hogy egyáltalán megéri e venni külső optikai meghajtót, vagy jobb a... Belső? Annyit tudok, hogy a mostanim egy belső optikai meghajtó és már szerintem az élete végét járja, és szükségem volna egy optikai meghajtóra és arra gondoltam, hogy egy külső optikai meghajtóval sokkal egyszerűbb dolgom lenne, mint egy belsővel. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy külső vagy belső? Mely gyártó a legmegbízhatóbb illetve melyik éri meg a legjobban? Továbbá ha belső, akkor akármilyet vehetek e vagy ha x alaplapom van, akkor y optikai meghajtó nem jó? Köszönöm a válaszokat előre is!

2016. szept. 10. 19:17
 1/2 hypno ***** válasza:

A lényeget tekintve mindegy melyik külső meghajtót veszed.

Mind USB-n keresztül csatlakozik a számítógéphez és mind teszi a dolgát.

Sokkal rugalmasabban használható, mint a belső beghajtók.

2016. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Ez akkor egyenlőre eldőltnek tűnik, hogy külső.
2016. szept. 10. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!