Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gép konfig segítség kéne?

Gép konfig segítség kéne?

Figyelt kérdés

Hali próbáltam összerakni egy gèpet ès az èrdekelne hogy össze illenek az alkatrèszek meg hogy milyen tápegysèg kellene mèg bele mert azt nem tudtam választani :D +nem vagyok anyira ott a tèmában.

Link az alkatrèszekhez amikre gondoltam:


[link]



2016. szept. 17. 13:42
 1/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
FX-et már nem veszünk. GT730-at nem veszünk. Itt bukott az egész.
2016. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy èrted hogy nem veszünk?
2016. szept. 17. 13:50
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem nem kell olyan gèp ami 400k ès mindent elvisz :D

Normális használat meg maximum 1-2 règebbi játèkra kellene csak.

2016. szept. 17. 13:51
 4/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

FX -sokat fogyaszt és ha az alkalmazás ki is használja azt a hat magot akkor sem erősebb egy i3-nál.

A gt730-at meg nem kell venni ha i3-at veszel mert az i3 integráltja erősebb. Csak szólok. Valamint az i3 nem egy halott foglalatban van, jönnek ki bele proceik +DDR4 támogatás. Írj egy konfigot i3 6100-al gt730 nélkül ddr4 rammal és jobban jársz. Ne DDR3 ram legyen mert az megöli a procit az eltérő feszek miatt.

2016. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Aha èrtem a magyarázatot


[link]


Erre gondoltál ugye?

2016. szept. 17. 14:24
 6/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Igen.
2016. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!