Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2 Tápegyég 1 PC Számára?

2 Tápegyég 1 PC Számára?

Figyelt kérdés
Ideiglenesnek szeretnék egy PC-t úgy összerakni, hogy 2 tápegység lenne "összekombinálva" hogy 2 molex -> 6pin az egyik tápegységen, a másikon szint ugyanez. egy HD 4870-et szeretnék működtetni ezzel a módszerrel, mivel 2db 6pin-es csatlakozó kell. Működni fog? Ha igen, hogy csináljam? (Egyik az egy M-Tech 420W-os, a másik pedig egy HKC 400W-os.)
2016. szept. 26. 00:25
1 2
 1/15 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Nagyon rossz ötlet. Mindkét táp hulladék. Beköthetnéd ő úgy ,hogy eggyesíted az ágaikat de ilyen gagyi tápok nem bírnák.
2016. szept. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A kérdés címét meglátva azt hittem valami spéci redundáns tápról lesz szó, de ez nem hangzik túl jól. A tápjaid amúgyis silány minőségűek, inkább vegyél egy normálisat, amiről járathatod majd a későbbi konfigjaidat is. Bár igazából úgyis ki fogod próbálni, tehát teljesen feleslegesen írom, de ha nem hasonló feszkót ad a két táp (ami ebben a kategóriában könnyen elképzelhető) akkor lehetnek bajok.
2016. szept. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ezért irtam ki, csak mondom laptop helyett lehetne egy normális gépem, de nincs elég jó tápom, kb 1 hónap mire sikerül normálisat szereznem.
2016. szept. 26. 00:40
 4/15 A kérdező kommentje:

Jelenleg 4eFtom van, hogy vegyek egy normális tápegységet, ami birná a mostani konfigomat:


Intel Celeron D (Annyit tudok hogy 775-ös, 2 magos, ezt maajd le akarom cserélni egy Intel Core 2 Quadra)


2GB RAM


És a HD4870

2016. szept. 26. 00:43
 5/15 anonim ***** válasza:
Diákmeló?
2016. szept. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
November elejétől tudok dolgozni.
2016. szept. 26. 00:46
 7/15 anonim ***** válasza:
Én megvárnám míg összejön egy kis zseton, a mostani gépedet nincs értelme fejlesztgetni. Mármint úgy egyáltalán - sem játékra, sem másra.
2016. szept. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ezt mire érted?? Az a konfig, ami abba a gépbe van, többet ér mint ez a *majdnemírtamhogymilyen* laptop. Azzal többre mennék, eltudod hinni??
2016. szept. 26. 00:50
 9/15 anonim ***** válasza:
Én ezt elhiszem, de a C2D/HD4870 kombón is tán már akadnának a web streamek meg lassú lenne a böngészés, sajnos ez 2 GB RAM-mal már irodai használatra sem alkalmas. Tehát egy fost egy szarra akarsz cserélni. A legújabb Celeron/Pentium generációk olcsók és szénné alázzák az LGA775-t, de megkísértem, hogy IGP-ben is akad egy pár, ami már lehagyja annak a VGA-nak a teljesítményét.
2016. szept. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ahogy szokás mondani, ajándék lónak ne nézd a fogát, vagy pálinkának a fokát? Mind1, ajándékba kaptam a gépet, ezért kérdeztem. A C2D-t ahogy irtam, ki akarom cserélni egy 4 magos C2Q-ra.. Azzal többet érek, és nem 2GB ramom lesz, hanem 4 vagy 8, csak az a hétvégén lesz.
2016. szept. 26. 00:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!