Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok linkelni egy jónak...

Tudnátok linkelni egy jónak mondható laptopot amit érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új laptopot és nézegettem már őket! 130-140körül nézegettem olyanokat amibe már i3 as proci van! Voltam egy számtechnikai boltba ahol az eladó nagyon segítőkész volt és kérdezte, hogy mire használom a laptopot! Mondtam neki, hogy csak internet, facebook, film, zene és ilyesmi szóval semmi komoly.. mondta h teljesen felesleges ilyen dolgokra olyan laptopot venni amibe i3as proci van és ami 140 ezer, azt mondta, hogy 70-80 ezres laptop is tökéletes ezért! Segítenétek?
2016. okt. 4. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne higyj neki. Egy valamirevaló laptop 150 ezernél kezdődik. Ha veszel egy laptopot 100 körül, talán 1-2 évig jó lesz, de hamar el fog kezdeni és rá fogsz jönni, hogy talán nem vettél figyelembe elég szempontot a vásárláskor. Pl ha filmezni akarsz, több dolgot akarsz csinálni egyszerre, Youtube, ami szintén terheli a procit és videokártyát... Hidd el, megéri hozzárakni még 10-20 ezret és i3-ast venni. :)
2016. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

SSD-vel szerelt gép kell neked, nyilván ilyen árban ha SSD-t raksz bele, akkor nem lesz normális dedikált VGA benne, de valamit valamiért.



[link]

[link]

2016. okt. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!