Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A PCX.hu mennyire megbízható?

A PCX.hu mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Gépet akarok összerakni magamnak láttam hogy olcsók az áraik. Nektek milyen tapasztalatotok van velük kapcsolatban? Megbízhatóak? Például ha valami elromlik garanciálisan ki szokták cserélni?

#Gaming;Gép;Hardver
2016. okt. 6. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a legtöbb rendelésemet eddig azon az oldalon tettem meg 100%-ban megbízhatóak eddig semmi problémám nem volt velük. Egyszer volt egy kisebb malőr de nem a pcx hibája volt....tiszta idegbeteg volt a futár aki kijött:D aztán kiabált mindennel (velem nem),
2016. okt. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is csak jó tapasztalataim vannak velük. Ők rakták össze a gépem, minden rendben volt. Visszaküldéssel (szerencsére) nincs tapasztalatom, de ismerősömnek igen és teljesen korrektül megy a dolog.
2016. okt. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is csak pozitív tapasztalataim voltak velük amíg semmi nem ment tönkre, a garanciás ügyintézést meg inkább hagyjuk. Vicces volt, mert jó 5 évig náluk vásároltam, aztán zsinórban kaptam 3 típushibás cuccot, és ugyanakkor tönkrement két régebbi kütyü is - erről nyilván nem ők tehetnek, de amit rendeztek az botrányos, részemről tőlük soha többet semmit. De igen, kicserélik, csak készülj fel rá hogy esetleg ők is ráülnek 1-1,5 hónapig, és\vagy fogyasztóvédelemmel kell fenyegetőzni hogy haladjon valamerre az ügy - nagy kár, pedig az első 1-2 évben nem volt ilyen jellegű gondom velük egyáltalán, gondolom változott a vezetés\személyzet.
2016. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én pcx-től vettem a gépházamat, 2 db memória modult, vga-t, tápot, hdd-t, system ventilátorokat, és egy proci hűtőt.


Pozitív tapasztalatok: Minden időben megérkezett


Negatív tapasztalatok: A VGA-t, és az egyik memória modult (ezt a kettőt vettem legutoljára ott) már bontottan kaptam, de rendesen működtek.

2016. okt. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 Az h milyen gyors egy gariztatás az általában a terméktől függ, és a gyártótól.
2016. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!