Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MAXELL E- Sereies HDD 2.5 USB...

MAXELL E- Sereies HDD 2.5 USB 2. 0 500 GB-os külső merevlemez, nem ismeri fel egyik számítógép sem. Lemez formázás?

Figyelt kérdés
Három számítógépen is próbálva volt, windows 7, 8.1 és windows 10- esen is, és egyik sem ismeri fel. Lemez formázását kéri, mit is jelent ez pontosan? Az adatok, amik rajta vannak rendkívül fontosak, imt lehetne tenni, hogy normálisan működjön?

2016. okt. 7. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a lemezt formázod, elvesznek az adatok! Nem érte ütés esetleg mostanság? Eddig működött rendesen?
2016. okt. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Még éjfélkor adatok lettek rámentve és semmi probléma nem volt vele. Reggelre lett vele baj.
2016. okt. 7. 12:42
 3/5 fersk ***** válasza:
Recuva telepítés majd adatmentés.
2016. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"fersk"-kel értek egyet. Esetleg egy gyors, átmeneti Ubuntu-telepítés kellene; ez is megmutathatja az elveszni látszó adataidat.

Jó munkát, és ne add fel! Üdv! jpocsi

2016. okt. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában a linuxnak nem okoz gondot felismertetni egy sérült külső usb-s merevlemezt. Nekem egy memoriakártyámmal szórakozott így a Windows és lám a laptopomon lévő suse Linux minden gond nélkül felismerte a sérült kártyám. Természetesen azonnal lementettem és formáztam a kártyát. Azóta is jó)
2017. dec. 23. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!