Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen egeret vegyek?

Milyen egeret vegyek?

Figyelt kérdés

CS:GO-val, meg LoL-lal szoktam legtöbbet játszani.


Ez mennyire jó választás: Asus ROG SICA

Ez megéri a 9000 ft-ot? Vagy csak a asus + rog miatt 9k?


8000-9000 ft-ig mennék el.



2016. okt. 10. 21:16
 1/6 anonim válasza:
18%
Hát én ennyi pénzt biztos nem adnék egy olyan egérért, amin még plusz gombok sincsenek... Önmagában az Asus jó választás lenne, de ez a típus szerintem túl van árazva. Az A4Tech Bloody cuccokat tudom nyugodt szívvel ajánlani, nem túl drágák, viszont jó minőségűek. Nekem a 7.1 headset volt közülük egy időben, semmi probléma nem volt vele. A Cooler Master dolgokat is dicsérik. Meg persze a Logitech gyárt minőségi termékeket, nekem most az összes perifériám az. Egyik barátom évek óta használja a billentyűzetét, soha semmi gond nem volt vele. Hama és Trust dolgokat meg NE vegyél, anno szívtam mindegyikkel. Azaz a Trust még tud jókat is gyártani, de nem ennyiért.
2016. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi.


Nekem igazából nem kellenek a plusz gombok, mert nem használom ki azokat.


Viszont találtam a rog sica-ról egy tesztet, és eléggé meggyőzőnek tűnik.

2016. okt. 10. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Ne hallgass az elsőre, az A4Tech egerei borzalmasak. Vagy hulladék lézeres, vagy olcsó irodai szenzor van bennük, kikapcsolhatatlan szoftveres gyorsítással, noname mikrokapcsolókkal. Tizenéveseket be lehet velük etetni, de aki ért hozzá, messze elkerüli ezt a márkát.

Az Asus ROG Sica a legjobb belépő szintű egér-szenzorosan, összeszerelésileg és anyaghasználatban is remek. De ha tudsz eBayről rendelni, van még nála is jobb vásár:

[link]

[link]

Mindegyik garantáltan eredeti, már vagy tízszer rendeltem tőle, Mulkin a legmegbízhatóbb eladó az eBayen a 99,2%-os értékelésével.

2016. okt. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A normál A4Tech valóban siralmas, viszont a Bloody más tészta, legalább érdeklődnél utána... Már csak az anyagukat tekintve is. Találkoztam jó néhány olyan egérrel, ami drágább volt, mégis gagyi kidolgozású, alkatrészeket tekintve is leginkább egy kínai holmira emlékeztetett. Nem tizenévesektől szokásom tanácsot kérni ezekkel kapcsolatban, meg nem is olyan "felnőttektől", akik ilyeneket írnak, hogy "ne hallgass xy-ra"... :)
2016. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 detect.broken válasza:
38%
Ahoj! Az A4Tech Bloody igenis jó! Nem tudom, hogy aki szidja, az mit látott, de én már szedtem szét párat (szervizes vagyok), és nem mondanám rossznak! 8-9 rongyért már egész korrektek léteznek belőlük, ha nincs szükség makró gombokra, akkor annyiért van! Főleg a vezetéket kell nézni!
2016. okt. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 detect.broken válasza:
66%
Azt az eBay-es Logitechet, pl. nem venném meg, nagyon bazári, a normális cuccaik ennél sokkal többe kerülnek! :-D
2016. okt. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!