Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Régi egymagos rendszerekből...

Régi egymagos rendszerekből lehetséges 6 monitoros rendszert csinálni ha van 3 olyan videókártya ami képes 2-2 monitort kezelni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 11. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs technikai akadálya, de mit szeretnél 6 monitoron futtatni?
2016. okt. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

csak egy hatalmas excel táblát kellene kezelni. az elképzelés az, hogy virtuális wincseszterbe mentem, igy igazából csak egy inteligens excel filekezelőről van szó.


ha alaposabban kell belenézzni, modoistani, akkor a meglevő modern gépem helyett bekapcsolom a hat monitort s eztaz ősig gépet s azon csinálom. aránylag gyakran kellene áttekintehni ezt a hatlmas táblát.


ha kész elmentem a virtuális winyóba.


ha meg csak kisebb mdósitások kellenek amibe még belefér ide oda huzogatni a képernyőn akor használnám a modern minden másra alkalmas gépet.

2016. okt. 11. 15:23
 3/11 A kérdező kommentje:

most pl. találtam egy ilyent ami látszólag képes 3 videokártyát kezelni.

Ősi videokártyákról van szó amik 2 monitort már kezelnek.


[link]

2016. okt. 11. 15:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyszerubb lenne venni egy 4 monitort
2016. okt. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

vagy ilyesmire gondolok,

Z87-Pro

[link]

de az egymagos prochoz való szintjén. mert 24 ezret azért nem adnék ki egy másra nem jó célgépre.

2016. okt. 11. 15:27
 6/11 A kérdező kommentje:
mi az a 4 monitor?
2016. okt. 11. 15:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez most nem tiszta, régi procit nem tudsz berakni új alaplapba, mid van meg most? Vagy teljesen nulláról akarsz építkezni?


Egyébként nem kell ehhez három kártya, három csatlakozó szinte minden kártyán van már egy ideje. Továbbá arra is érdemes odafigyelni, hogy ha az olcsóság szempont akkor csak amd kártya jöhet szóba, olcsó sli képes lap nincs, crossfire sokkal barátibb ilyen szempontból.

2016. okt. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

3 régi videokártya van valamint hozzá való alaplap proci, de az alaplap itt nem játszik mert csak 1 videokártyát képes kezelni.

nem értek hozzá de azt hinnél, hogy létezik ugyanahhoz a processzorhoz 3 videokártyát kezelni képés gép most is.


azt elhiszem, hogy uj mondernben van ilyen, de gondolom méregdrága.


itt meg nem ez a cél, hanem hogy a meglevőből lehet e a lehető legkisebb költségen 6 monitoros gép. ez kb 10 éves rendszer ha nem régebbi,

akkor már volt ilyesmi? ez a kérdés lényegében.

elvileg csak egy ősi alaplap kellene más nem. de ha van ilyen, milyen?

2016. okt. 11. 16:15
 9/11 anonim ***** válasza:

felejtős, amit szeretnél egy olyan gép kell amire 6 monitort lehet kötni.

Ezt vagy egy olyan lappal oldod meg amire 2 középkategóriás VGA -t lehet rakni aminek 3 kimenete van.

Vagy 1 VGA 6-8 kimenettel,

és mindre kötsz egy monitort.


De pénz fügvényében akár lehet egy 4K -s monitor is, amire már biztos ki fér.

2016. okt. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

na igen csak az mennyi...

azt hittem megúszom egy pár ezer forintos ősi alaplappal...


asszem akkor még az is jobb ha külön 3 ilyen 2 monitoros géppel oldom meg s 3 külön exel file-vel.:)))

2016. okt. 11. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!