Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó lenne ehez a konfighoz 1...

Jó lenne ehez a konfighoz 1 gtx 1060 6gb? úgyértem elbírná a táp meg az alaplap? Esetleg ha tudtok más videókártyát ajánlani ehez a konfighoz bátran írjátok le

Figyelt kérdés

Gépem:I3 4160 3.6 ghz

2x4gb ddr3 1600mhz kingmax ram

1tb wd winchester

asus b85m-g alaplap

chieftech smart 500w+80w táp

a jelenlegi videókártyám:gtx 750 1gb oc.


2016. okt. 15. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Az alaplap szerintem elbírná, de egy gépösszerakó oldalon ezt 10mp alatt tesztelni is tudod.

Amiért ezt én nem néztem meg, az azért történt, mert ha az alaplap el is bírja, az i3 kb. ilyen "WATAFAK?" reakcióval fogadná a kártyádat, egyáltalán nem tudná kihajtani. Szerintem ha új karit akarsz akkor új gép, mert ha már procicsere meg minden, érdemesebb egy vadiúj gépet venni.

Max. még egy GTX 750 Ti 2GB v. 4GB-osat vehetnél bele, de kb. ugyanaz a tejesítmény, hisz ugyanaz a széria, csak a Ti-s változat picit prőbb.

GTX 750 - GTX 960 előttiek között pedig a GTX 750 Ti lenne a nyerő, pl. egy 840es gyengébb is. 960 pedig már fix, hogy i5

2016. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bandi1214 ***** válasza:
Hát nem egy életbiztosítás az a tápegység.
2016. okt. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ehhez a procihoz szerintem ne. Én azt mondom, hogy kicsit gyűjtögess még és ejtsd meg egy procicserét is.
2016. okt. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A CPU mellé teljesen jó, én is inkább egy tápcserén gondolkoznék el, ha van rá pénz. Nem a teljesítmény a baj, elég silány a minősége. Filléres irodai gépbe még elmenne, de ilyen értékű konfig esetén azért már nem kockáztatnék.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__8.. -> itt szépen össze vannak gyűjtve az ajánlott belépőszintű tápok.

2016. okt. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért pontoztok le, de ez mindegy is.

A tápegységet tényleg kéne cserélni egy ilyen konfighoz, de én hangsúlyozom, hogy nincs értelme a 1060-nak, ha a proci nem tudja kihajtani... de igazából nekem mindegy is, a kérdező ablakon kidobott pénzéivel játszotok.

2016. okt. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 A VGA-nak nem az a dolga, hogy "kihajtsa" a CPU-t, ez egy baromság, néhányszor elmondtuk már.
2016. okt. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!