Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopbol kiszerelt HDDt at...

Laptopbol kiszerelt HDDt at lehet tenni asztali PCbe?

Figyelt kérdés

2016. okt. 16. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet.
2016. okt. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, de ha már nincs több 2.5"os hely a házban akkor beépítőkeret kell
2016. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Persze, a csatlakozója szabványos, innentől kezdve oda rakod, ahova akarod. Egyedül arra kell figyelned, hogy ha nincsen a gépházban hely, akkor vagy vegyél egy felfüggesztést hozzá, vagy csak simán rakd be a gépházba egy olyan helyre, ahol nem mozoghat, és ne a fémre!
2016. okt. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PLaszlo2001 válasza:
Igen lehetséges latop HDDt Pcbe tenni. De ahogy leirták elöttem is a hely kell. De ha van és nem szeretnéd úgy csinálni hogy a HDDt csak egyik oldalt rögzited a vázhoz, akkor ajánlok egy tálcát. Nekem SSD is van a PCben és annak van egy tálcája de szertintem ez a kettő egyforma méretü igy szerintem egy SSD tálcára rakhatsz laptop HDDt. Illetve a csatlakozora is irták, hogy szabványos, de nem minden hogy az olyan e mint a PCjé, a tápegységtöl is függ illetve az alaplatol. Ezek egyesztesd össze minden kép.
2016. okt. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

amennyiben a HDD SATA csatlakozós és a PC-ben is van SATA, akkor igen. ha nagyon régi a laptop, akkor lehet, hogy IDE csatlakozós, ebben az esetben kell egy átalakító is.

az előttem szólókhoz annyit tennék hozzá, hogy ha nem mozgatod a gépet, akkor csavar nélkül is meglesz, letéve a ház aljába. nekem is úgy van. az egyetlen fontos dolog, hogy ne feszítse a kábeleket. bár ez utóbbi mindig fontos, akármit, akárhová szerelsz.

2016. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!