Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire biztonságos laptopot...

Mennyire biztonságos laptopot SIMA nem külön lapotptáskának kialakított hátizsákban vinni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 15,6 colos laptopom ami pont bele fér az amúgy anno mé iskolába használt hátizsákomba. A kérdés az lenne, hogy így hordható-e közees távon, amíg nem szerzek egy rendes laptop hátzsákot? Mennyire biztonságos (a gépre nézve)? Milyen problémák lehetnek? Előre is köszönöm.

2016. okt. 20. 05:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem baszkodod oda semminek akkor teljesen jó.
2016. okt. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hypno ***** válasza:

Az ütődéstől, meg a víztől kell védeni az eszközt.

Egy laptoptáska csak annyival tud többet mint egy sima hátizsák, hogy van benne egy olyan rekesz, amibe belevarrtak egy kb 5-10 mm vastag szivacslapot.


Ha nagyon paranoiás vagy, akkor helyetesítsd egy kisméretű puha frottír törölközővel.

2016. okt. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 T/Z ***** válasza:

Nyugodtan hordhatod a hátizsákodban is.


Inkább az összekarcolódástól félj, a laptpotáskában nemigen ér hozzá semmi, de a hátizsákban ami hozzáér, dörzsöli, az karcolja is egyben.

2016. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még meg van hozzá az a vékony anyag ami a dobozában volt, abba belehúzom akkor jobb lesz?
2016. okt. 21. 11:41
 5/6 hypno ***** válasza:

#4

Több a semminél.

De fenntartom, hogy kérj egy kisebb frottír kéztörlőt a női szakaszon.

2016. okt. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 T/Z ***** válasza:

Ja, inkább egy ruhadarabbal takard le azt az oldalát, ami a tankönyvek felőli oldalra esik.


Én pl. úgy szoktam hátizsákban hordani, h a fedeles felét a hátam felőli oldalához rakom, (az én hátizsákomnak a belseje ott puha).

Az aljához meg hozzáérhetnek a könyvek, annak nem árt, ha dörzsölődik.

2016. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!