Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire érdemes felhúzni egy...

Mennyire érdemes felhúzni egy R7 250x videókártyát?

Figyelt kérdés
Meg az lenne a kérdésem hogy van-e erről valami tutorial videó ahol Magyarul elmagyarázzák hogy mire kell figyelni, stb...

2016. okt. 21. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tunig kártya szal sokat ne várj...


Ha nem értesz hozzá, akkor ne csinálj vele semmit, mert esetleg faldísznek jó lesz.

2016. okt. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Na ha ennyit tudsz eddig róla, akkor bele se vágj...


Én is mielőtt megcsináltam volna az első OC-t a 7970-en kb 2 hónapig csak olvasgattam a fórumokat, hogy mire kell figyelni, mik a lehetséges hibák, mikor mit csinálj (mert akár 1 másodpercen is múlhat, hogy nem füstöl el a kártya ha elszúrsz valamit) és melyik hibát mivel lehet kiküszöbölni.

2016. okt. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 T/Z ***** válasza:

Ha kicsi a kártya teljesítménye, akkor add el, és vegyél egy erősebbet.


Ezt egyébként akármennyire is tudnád húzni, alig kapnál több FPS-t, egyszerűen kevés ez a kártya komolyabb játékhoz. Ezt hívják középkategóriának.


Kár volt megvenni.

Inkább ugyanennyi pénzből használtat, de erősebbet vettél volna pl. Hardveraprón (garival természetesen).

2016. okt. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az "értelmes" választ T/Z...
2016. okt. 21. 23:35
 5/9 T/Z ***** válasza:

?


A másik kettő csak fikázott, én legalább próbáltam elmagyarázni mi a baj a kártyáddal, miért nem érdemes húzni.


Ahol most szaggat, mert 25FPS alá megy, ott némi tuning után (10%) ~28FPS lenne. Ez még mindig kevés, de szerencsétlen kártya meg megfől.

2016. okt. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez az átnevezett HD7770 ugye? Ezek alapból 1000-ret mennek, nagyon nem fogod tovább húzni, mert az akkori GCN1 architektúra határa is itt volt valahol.


Ez annyira azért nem kaki kártya, legalábbis amiket sokszor az emberek gamernek hisznek, ez ahhoz képest valamire még jó, mit akarsz játszani ami nem megy rajta? Mert egy kis beállítás finomítással a játékban talán játszható lenne, nem ultra beállításokra van ez.

2016. okt. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hogy mit csináltál?

"Ha kicsi a kártya teljesítménye, akkor add el, és vegyél egy erősebbet."

"Kár volt megvenni.

Inkább ugyanennyi pénzből használtat, de erősebbet vettél volna pl."

Ez szerinted nem fikázás? Hagyjuk is, inkább töröltem a kérdést, köszi a válaszokat....

2016. okt. 25. 18:43
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Csak tesztelni akarom hogy mit tud :D
2016. okt. 25. 18:44
 9/9 A kérdező kommentje:
Meg magamatt fejlesztgetni hogy ehez is értsek valamennyire :)
2016. okt. 25. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!