Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alacsony FPS, hogyan oldjam meg?

Alacsony FPS, hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Pár napja brutálisan lassúak a játékok, meg az internetes oldalak betöltése. A WoT-tal korábban egész jól tudtam játszani, most gyakorlatilag egy moslék a grafika is, meg az alacsony FPS miatt játszhatatlan. Hozzátenném, biztosan nem a net a gond.

2016. okt. 28. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor valami fut a háttérben, nem?
2016. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

HerdProtec -el vizsgáld át a géped.

99% hogy egy bányászt szedtél össze egyik játék crack -el.

2016. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: az a gond, hogy nem tudom, mi az, aminek nem kéne futnia.


2. válaszoló: letöltöttem, futtattam is, de nem talált semmi különöset.

2016. okt. 29. 09:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Van elég szabad hely a gépeden? Nekem akkor lassult be nagyon mikor nem vettem észre h már csak 60 mega hely van a C-n xd
2016. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

a) indítsd újra a gépet az törli a RAM-ot

b) gondolom ezt már megcsináltad ezért ha újratennéd a windows-t minden meghajtót újraformáznál az biztosan segítene, de mivel ez teljesen töröl mindent ezért ha nincsen valami amire mentéseket/fontos file-okat le tudnál menteni akkor vagy venned kell vagy elviszed szervizbe ahol megcsinálják.


Ez lehet hogy egy bajos dolog mert mindent úrra fel kell telepíteni, beállítani stb stb, de biztosan megoldaná a gondot, mert az összes szemét törlődne.

2016. okt. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget.


Először is Fraps-szal mértem az fpst, és még a rendes, gépen lévő filmeknél sem volt több 1-10 fps-nél.


Azt csináltam, hogy lemezkarbantartót futtattam, lett is plusz 1 GB helyem a C:\-n.

Vagy ez oldotta meg, vagy az, hogy részegség okozta feledékenységből kifolyólag lemerítettem az aksit és visszaraktam hálózatra, bár nem látom, mi köze a kettőnek egymáshoz.


Szóval az utolsó válaszolónak extra köszönet. :D

2016. okt. 30. 15:07
 7/7 A kérdező kommentje:
*utolsó előttinek
2016. okt. 30. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!