Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csinálja ezt a VGA?

Miért csinálja ezt a VGA?

Figyelt kérdés

Amikor tisztítom,dehát szétszedem a gépet (kihúzok belőle mindent) akkor sosem kapcsol be a monitorom,de már tudom miért. A VGA amint felpörög le is áll. X próbálkozás után mindig jó.

(AMD SAPPHIRE RADEON R7 250X 2GB "VAPOR"

[link]


2016. okt. 29. 14:12
 1/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Nem lehet ,hogy meghalt a venti, ezt érzékeli ezért nem kapcsol be nehogy besüljön?
2016. okt. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs,nem hiszem. Tesóm azt mondja hogy a táp nem szállít neki elég energiát.
2016. okt. 29. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy a táp döglődik, vagy valamit elcseszel, pl vizes ronggyal tisztítod, valahol zárlatos lesz, és valójában nem sok indítástól jön helyre, hanem mert idővel elpárolog a víz, vagy ilyesmi.
2016. okt. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem,azzal nem szoktam. Most is kompresszorral fúvattam ki. Sűrített levegőt szoktam használni,de ott ügyelek hogy ne döntsem meg annyira,hogy folyadékként jöjjön ki.
2016. okt. 29. 14:37
 5/7 A kérdező kommentje:
Most már idegesít...Leáll még mindig...
2016. okt. 29. 15:38
 6/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
igazítsd meg a foglalatban, tápkábel (ha kell neki) húzd ki, dugd be.
2016. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi sem segít,tesóm nagy szakértő és ő sem tudta... A gombelemet kivette es áramtalanítva van 2 órája.
2016. okt. 29. 19:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!