Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan telepítsem a Windowst...

Hogyan telepítsem a Windowst SSD + HDD kombóra?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy SSD-t amire kizárólag a windowst és a hardverek driverjeit akarom tenni, emellé pedig egy 1TB-os HDD-t. A kérdés az lenne, hogy ha rádugom az alaplapra mind 2-őt nem fogja összezavarni a gépet?

Mert olvastam olyat, hogy lekellett húzni a HDD-t amíg az SSD-re Win. telepített. Ezzel csak az a gond, hogy a HDD-t partícionálni szeretném. (Lehet tök gyökér kérdés, de eddig csak 1db HDD-m volt)



2016. okt. 30. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért zavarná össze? Megadod, hogy az SSD-re telepítse, a HDD-vel meg azt csinálsz, amit akarsz...
2016. okt. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ezért kérdeztem :) Köszönöm a választ!
2016. okt. 30. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy kell kihúzni.
2016. okt. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gábor_79 ***** válasza:
Nem kell, de javallott; abban az esetben, ha később el fogod távolítani a másodlagos lemezt, mert akkor nem indul a rendszer. Valamiért a másik lemezre is helyez a telepítő rendszerindítási bejegyzéseket. Javítható utólag, de kellemetlenségtől kíméli meg magát.
2016. okt. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!