Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van külümbség grafkikába az...

Van külümbség grafkikába az XBOX ONE és az XBOX ONE S között?

Figyelt kérdés

Van külümbség grafkikába az XBOX ONE és az XBOX ONE S között?

Azt tudom hogy FPS be több meg tudja a 4K-t de grafikába ugyan olyanok nem? Mert barátom azt mondja hogy szebb a grafikája az S-nek...



2016. nov. 12. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha HDR képes tévéd van, akkor sokkal jobbak a színek és a dinamika (tapasztalatból mondom). Állítólag 5-10% FPS növekedést is jelenthet az S verzió, de szerintem tökmindegy, hogy 30, vagy 32 FPS-el megy-e ugyanaz a játék.
2016. nov. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én úgy tuttam hogy 60fps el viszi a játékot 1080p be meg 4K-t is tudja 60fps körül.
2016. nov. 13. 09:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Marhaság. Azt majd a jövőre kijövő Scorpion modell tudja. A 4K jelenleg a videolejátszásra vonatkozik, hiszen 4K-s Xbox One játék nem létezik.
2016. nov. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A HDRtől jobb színek lesznek HA van olyan TVd. 4Kba csak videót tud lejátszani. A több FPS a játékok 99%ban azt jelenti, hogy az esetleg az alapgépen néha leesik az FPS akkor az S-en nem vagy észrevehetetlen. A legtöbb játék fix 30 vagy 60fpsre van beállítva ami azt jelenti, hogy nem lesz 32 vagy 61, hanem ha mondjuk az alapgépen leesik 28-ra akkor az Sen nem fog. Jó példa a Rise of the Tomb Raider, ami alapgépen néha leesik 29-re és a legnagyobb helyszínen mindig 29. Na most ugyanez S-en atomstabil 30.
2016. nov. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!