Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kiégett az alaplapom?

Kiégett az alaplapom?

Figyelt kérdés
Van egy gépem. Általában játékra használom,de néha munkára.4 gb Samsung ram van benne és most reggel ahogy el akartam indítani akkor nem bootolt a gép hanem azt írta ki hogy "4096MB RAM" és nem megy tovább csak pittyog a hangszóró. A bios-ban már jártam és végig néztem mindent de nem találtam semmit ami javíthatna ezen. Már próbáltam kivenni az egyiket de akkor meg a 2048MB Ramot ír. Próbáltam egy másik fajta ramot is belerakni azzal is ugyan ez. Mit csináljak?
2016. nov. 13. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
ha van otthon pót alkatrészed próbáld kicserélni, illetve helyezz bele egy boot lemezt és akk ha tovább lép, akkor a merevlemezed szart be, ha nem akk az alaplapod.
2016. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A pittyegés hibakód. Az alaplap/bios típusa alapján meg kell keresni a hibakód-listát, és kideríteni, hogy pontosan milyen hibát jelez, majd azt orvosolni.
2016. nov. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!