Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép alkatrészeket...

Számítógép alkatrészeket érdemes lesz venni fekete pénteken?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy komplett gépet szeretnék összerakni. Tavaly sok mindenre volt kedvezmény, aminek a többsége kamu volt, de azért hátha.

Kb. mekkora kedvezményre számíthatok?

Régebben hardverapróról vettem meg az alkatrészeket, és ha nincs összesen legalább 30% kedvezmény, akkor maradok a hardveraprónál. Gépházam, és HD 7770 videókártyám van.

Nem akarok sokat költeni, úgy gondolom, hogy akcióval együtt már talán érdemes lesz webshopból venni, mivel hardveraprón minden egyes alkatrészre rájön a postaköltség is, ha külön eladótól vásárolok.


Ezekre a cuccokra gondoltam: [link]

[link]

[link]

[link] .

Ezek újonnan 39 ezerbe kerülnek.

Megkaphatom őket fekete pénteken mondjuk 25 ezerért?

Vagy ezek olyan cuccok, amikre nem tudnak nagy kedvezményt adni, csak max 10% körülieket?


Még arra is gondoltam, hogy a HD 7770 ugye maradni fog legalább 2 évig, akkor inkább használtan feleennyiért megveszek ennél kicsivel jobb cuccokat, amik valószínűleg még 2 évig simán bírni fogják. De lehet, hogy akkor inkább ráköltök 40 ezret, hogy bírja a HD 7770-nél 3-szor erősebb vga-t.


Nekem a HD 7770 elég, csak a battlefield 4-el fogok játszani. Battlefield-es vagyok, a 3-al játszok laptopon, de a 4-et már sajna nem vinné minden esetben élvezhetően a laptopom. 1366x768 felbontást használok.

Olyan 2-3 év múlva cserélném le a vga-mat egy minimum 3-szor erősebbre, addigra remélem kijön egy számomra értelmes battlefield, mert a bf 1 nem nyerte el a tetszésemet a videók alapján.


2016. nov. 17. 14:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!