Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer Predator XB241H vagy...

Acer Predator XB241H vagy BenQ XL2430T?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra/véleményekre lennék kíváncsi, esetleg ha valaki jártasabb a témában, adhatna pár tippet. Leginkább MOBA játékokhoz szeretném majd használni. Azt olvastam, hogy az Acernek nagyobb a dinamikus kontrasztja, de ez nem ad semmilyen pontos információt az igazi erejéről a monitornak. Ahogy megnéztem a legtöbb profi mobás inkább a benq-t használja, de az acer újabb és már jobb technológiákkal rendelkezik. Szóval?

#Moba #BenQ XL2430T #Acer Predator XB241H
2016. nov. 28. 21:59
 1/1 Camorri ***** válasza:
Hello! Nem tudom hogy segít-e neked, de én most készülök összerakni egy gamingPC-ét, és hozzá az Acer Predator Z-series képernyőt tervezem majd. (144Hz - 4ms válaszidő, ívelt képernyő, FHD). Azért választottam ezt, mert van benne G-SYNC, és jobban is tetszik. Egy biztos, mind2 nagyon cool monitor, De én maradok a Predatornál (majd ha lesz rá pénz xD)
2016. nov. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!