Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 7.1 gamer fejhallgató driver...

7.1 gamer fejhallgató driver hiba, van-e megoldás?

Figyelt kérdés

Black Fridayon beszereztem egy somic g41-t.


Szépen szól rezeg világit, a drivert viszont nem tudom telepíteni. A következőt írja ki :


Please connect the 7.1 SOUND EFFECT GAMING HEADSET


Nem lehet valahogy megoldani? Nincs esetleg valami program ami kezelhetné a fülest ?



2016. dec. 1. 00:16
 1/4 hypno ***** válasza:

Innen [link] töltötted le a drivert?


Amúgy az angol nyelv tanulmányaidból már tudhatod, hogy azt várja tőled, hogy csatlakoztasd a a 7.1 csatornás játékos headsetet.


Megnézted a driver telepítési útmutatóját?

Mert pl. a Logitech játékvezérlőknél csak úgy működött a telepítés, ha akkor csatlakoztatta az ember, amikor a telepítő kérte.

2016. dec. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen onzan. Meg próbáltam telepítés előtt csatlakoztatni, vagy amikkor kérte, probáltam ki be húzni mikor kérte, usb2 és usb 3 mal is. Még úgy is próbáltam hogy letiltottam. Nem tudom mit lehetne még kiprobálni. Másgépbe nem próbáltam de minek úgy is enyémen használnám.
2016. dec. 1. 10:21
 3/4 A kérdező kommentje:
Másik fórumon segítettek.Nem szabad be dugni egyszersem a füllest a driver telepítése elött csak közben mert a win felrakja a sajátját és cseszheted.Azt nem tudom hogy újra kell rakjam a wint vagy hogyan tovább majd rá jövök.
2016. dec. 1. 10:35
 4/4 ricsi59 válasza:
szia! ugyan ez a problémám...sikerült megoldani újratelepítés nélkül?
2017. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!