Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » LoL. Hardver csere után nem...

LoL. Hardver csere után nem tudok lol-ozni, töltőképernyő helyett hiba üzenetet kapok, mitől lehet ez és higy hozható helyre?

Figyelt kérdés
Lecseréltem a Radeon R7 240-es ddr3 2GB videókártyámat egy Radeon HD 7800 series karira és azóta a hősválasztás után hibát ír.. Driver rendben, directx rendben. Próbáltam újra telepíteni a játokot, de semmi. Régi klienssel és az újjal is ez van. Minden más jól működik, csak a LoL nem :/ Ha van valakinek ötlete, kérem írjon. Köszi előre is!

2016. dec. 12. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt szabad tudni, hogy mégis milyen hibát ír ki neked?
2016. dec. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Powered by Bugsplat:

A problem has been encountered and the program needs to close.

Reporting this error will help us make our product better. All informaton is traded as confidential and is only used only to improve future versions of the program.


Lényegében jelenthetem a hibát, amit még is tettem, felkerestem a játékos támogatást is, de eddig még nem írtak vissza :/

2016. dec. 12. 23:59
 3/4 anonim ***** válasza:
gyenge lenne HD 7800 ??? :D
2016. dec. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
biztos vagyok benne hogy nem gyenge. Just Cause 2 lazán ment rajta fullon. Csak nem jövök rá hogy mi a hiba :(
2016. dec. 13. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!