Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC-n előlapi jack dugó miért...

PC-n előlapi jack dugó miért nem működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Az előlapi jack és mikrofon dugót szeretném beüzemelni, elvileg a legfrissebb a hangkártya driverem gyakorlatilag nem tudom. Be van kötve az tuti :D


Alaplap neve Intel Buffalo Creek DG33BU (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN, IEEE-1394)


Hangkártya Realtek High Definition Audio


Valakinek valami ötlete, hogy hogy tudnám telepíteni ? Előre is köszönöm! Ja a hangkeverőbe meg sehol nem jelenik meg, hogy lenne elől is dugaj.



2016. dec. 15. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Előfordulhat hogy megadta magát a front panel, általában nem kimondottan jó minőségűek, vagy simán rosszul kötötted be, esetleg az alaplappal van probléma.

Nálam egyébként kiírta akkor is hogy van front panel amikor nem volt, nem feltétlen alapoznék erre. Első körben átfutnám még egyszer a kábelezést, aztán megnézném egy másik panellel - a lapcserét nem javaslom, mert gyanítom nem ér annyit az egész, na meg ilyen régi deszkát már nem is egyszerű szerezni.

2016. dec. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én inkább driverre gyanakszom. Nekem HP gépnél egyik Windows (7,10) saját drivere se bírta működésre a front kimeneteket (nem is látszódtak), csak a HP oldaláról letöltött.
2016. dec. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!