Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy állítsam be a dell 7559...

Hogy állítsam be a dell 7559 laptopom töltési módját BIOS-ban?

Figyelt kérdés
A cél az lenne, hogy az akksit minél jobban kímélje. Én primary AC Use állítottam, mert azt írja ez a legjobb az élettartamnak. Ilyenkor 100% töltésnél, HA JÓL GONDOLOM lekapcsol az akksiról és a tápról megy, mert ha be van dugva akkor pl nem világít a töltést jelző lámpa sem. Ez valóban így van? Mert akkor nincs kétségem, hogy ez a jó beállítás. Van még adaptive (hordozáshoz) gyorstöltéses mód és standard, amihez azt írja, hogy teljesen feltölti az akkut (gondolom egy bizonyos fokig, vagy 100% ig és akkor engedi merülni 95-ig, aztán megint tölt). Van még custom, aminél be lehet állítani, hogy pl 50-90% közt töltsön. Viszont ilyenkor nem tudom hordozáshoz feltölteni, mert ha pl. 87% nál dugom be, akkor nem tölti.

#akkumulátor #laptop akkummulátor
2016. dec. 19. 21:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!