Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a tehendő aus laptop...

Mi a tehendő aus laptop touchpadjaval?

Figyelt kérdés
Asus laptop. Win 10 frissített és a touchpad nem működik azòta jòl, az egérgombok nem működnek rendeltetésszerűen, a kurzor rendesen mozog. Pròbáltam driver upgrade -t, downgrade-t , win 10 ujratelepitest, bios frissitest. Semmi ... Hazajottem kulfoldrol es a csaladban a masik laptop ugyan ezt produkalta itthon. Mit csinaljak veluk? Mind a ketto fel even belul lett vasarolva, nagyon merges vagyok. Kerlek segitsetek.

2016. dec. 22. 10:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Első körben megnézni, hogy teljes Windows 10 driver támogatás van e a gépekhez. A Win 10-re való frissítés után ez mondhatni gyakori hiba. De mivel újratelepítés után sem működött megfelelően, így vagy hagyni kellene a win saját driverét( mondjuk ekkor elképzelhető, hogy a funkciógombok sem működnek majd megfelelően, vagy visszaállni az eredetileg használt operációs rendszerre.


Sajnos pontos típust nem írtál, így csak az általános dolgokat tudom leírni sajnos.

2016. dec. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!