Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A lenti laptopba elég lesz +...

A lenti laptopba elég lesz + 4gb ram vagy kell ssd is?

Figyelt kérdés

azon gondolkodok hogy karacsonykor meglepem magam ezzel a notebookkal


[link]


nekem leginoább filmezésre

alacsony gépigényű játékokra kell.

Légyszi a kérdésre valaszoljatok ne irjatok más modelleket. :)


ja és nem windows 10 em lesz (ahoz tudom ssd ajánlott)



2016. dec. 23. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Most nem értem, mi köze a RAM-nak az SSD-hez? 4GB RAM nem lesz elég, mert el fog fogyni idő előtt. SSD sebessége miatt olyan híres, de 4GB RAM mellett az is egyenlő a 0-val, sőt, még hamarabb betelíti, szal 8GB RAM+SSD. És bármilyen Windowsnak ajánlott az SSD.
2016. dec. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Akármilyen rendszer is lesz rajta, az SSD nagyságrendeket dob a sebességen.
2016. dec. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ha kap egy 120 as ssd-t arra megy a windows. A benne levő 1 terrás hddt beépitem a cd meghajtó helyére az úgy jó? először a cd-vel fellrakom a windowsot utána a meghajtót kiszedem és egy beépito kerettel verakom a hdd-t


így jó?

2016. dec. 23. 23:44
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem mintha egy picit túl árazottnak tűnik, de nekem van alapból igényem a 8 gb ramra, ha nem ssd-vel veszed, akk a cd meghajtó helyére rakod akk ugyan azt eredményezi viszont új gépnél hülyeség szerelgetni, mert elveszik a gari. gari nélkül meg hülyeség venni ilyen drágán... leginkább filmezésre. :D
2016. dec. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha hozzáfér a merevlemezhez, egy külön elválasztott részlegen, ami szinte minden laptopnál így van, akkor nem veszik el a garancia. És a CD meghajtót is ki lehet úgy venni, hogy ne vesszen el a garancia, csak ha elromlik a gép, akkor a CD meghajtót vissza kell tenni, szal ne dobd el.
2016. dec. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem akartam :)


Ha gáz lenne vele akkor mielőtt viszeviszem szervizbe akkor viszzavsinalom

2016. dec. 24. 16:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet csak úgy vissza csinálni mi vagy te időutazó? Bár kérdésedet fel téve semmit se vártam tőled meg is csalódtam boltba ki tudják neked varrni CD olvasót hogy HDD legyen ott de számolj ra SSD + be szerelése + úgy 5k az odd keretre
2016. dec. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7 mi lenne ha nem lennél bunkó?


a kérdés az volt hogy menyyit dop a fent látható notebookon ha 8gb ram lenne benne és egy 120 as ssd-ről futna a rendszer. megéri-e?

2016. dec. 25. 19:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Megéri, csináld, de ha valami baja lesz idővel, ne minket okolj esetleges garanciavesztés esetén! Amúgy kérdezd meg az eladót, vagy a webshopot, hogy ha adsz hozá ramot, illetve SSD-t, akkor veszik e a garancia vagy sem. Mindenesetre én bevállalnám.
2016. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ramot rakok az nem számit csavarbontásnak. Ha viszont merevlemezt cserélek az igen. Ha berakom és pl valami baja lesz a gépnek és viszzacsinálom azaz a sima hdd-t viszzarakom az eredwti... mind1 nem irom le
2016. dec. 25. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!