Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok a GTX 970 mai...

Mit gondoltok a GTX 970 mai helyzetéről?

Figyelt kérdés

Milyen kategóriába tartozik? Közép- felső, közép-közép (esküszöm mint a fociba b+ :D )?

Ez van a gépembe i5 4460 mellett, hát közel sem tökéletes... amúgy nem tudom, sztem van rajta a proci miatt GPU limit is. (vagy nincs)?

1080p gamingre használom a BF1, GTA5, FC4 alatt is képes szívni a fogát. Amúgy elvileg 1440p és 1080p között nem nagyon van különbség a 970-nél, nem tudom, de hallottam már ilyet is, hogy ha 1440p-n nem lesz elég valszeg 1080p-n sem az.

Szóval mit gondoltok? 1060 3gb-nál jobb? 1050 Ti 4gb szintjén van? Hova helyeznétek el?



2016. dec. 24. 14:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#9:

Vica versa... hm... Lehet, hogy én vagyok a hülye, de ezt nem értem... a mai játékok (AJÁNLOTT!) igényei elméletileg az i7 körül mozognak, de egy vékonyka i5-tel szemben vica versa. Nem szeretnék kötözködni, de nem is fogok külön kérdést róla kirakni, mert ehhez nem kellenek a válaszok, erről egy nagypapit akinek fingja sincs az egészről megkérdezhetnél, valszeg' az is meg tudná mondani. Pl. a bf1-nek a hihetetlen processzorigénye? Na lényeg a lényeg szerintem kanyarba sincs ahhoz, hogy rá lehessen mondani, hogy vica-versa.


#10:

Te most komolyan reklámozol? Vagy nem tudom mit akarsz, de ha már nvidia, nvidia a két kártya akkor nem lehet, hogy reklámozol... vagy maga a 10XX széria bérelt fel... xD

Kösz a kitartó reklámokat dragdev, azt hiszem ha van akk fel iratkozok valamiféle hírleveledre, hogy ez legalább minden nap egyszer a szemem előtt lebegjen.

2016. dec. 26. 20:47
 12/14 anonim ***** válasza:

9es vagyok

még mielőtt elkezdenél irgalmatlan nagy f*ságokat irogatni, értelmezd azt, amit írtam

de látom idáig már nem terjedt a tudományod, mint ahogyan arra sem tellett az eszedből, hogy előbb kérdezz, aztán vásárolj. nekem aztán mindegy, nem én btam el sok pénzt.

de akkor most már leírom, időm az van.

9-es számú kommentemben nem az i5-t, sem az i7-et fikáztam. ha kicsit is tájékozódnál a témában, ahelyett hogy osztod az észt (vagy legalább rendesen megnéznéd a választékot), akkor tudhatnád, hogy intelék szorzózáras procikat adnak el, aminek annyi a lényege, hogy nem tudod tuningolni. minden procijuk ilyen, kivétel minden szériából (i3, i5, i7) a legerősebb darab, ezt szokták K-val jelölni, mint amit te is vettél. te megvetted a szorzózárMENTES procit, amit kedvet szerint tuningolhatsz, de a te ismereteid valszeg annyira lennének elegek, hogy odasüsd...

igenám, de ám itt nem áll meg a tudomány. ugyanis az egy dolog, hogy megvan az adott proci, hozzá illő alaplap (hozzáillő chipsetű) is kell. a H illetve B(amit te vettél) szériás alaplapok nem teszik lehetővé a tuningot, míg a Z chipsetesek igen.

vagyis nem K-s procihoz B illetve H alaplap ajánlott, K-s procihoz pedig Z-s alaplap. azért írtam ajánlottat, mert működik máshogy párosítva is (már amennyiben a foglalat [socket] ugyanaz), mint a te esetedben is. működik, csak semmi értelme így venni, valahol pénz kidobás történik, VAGY azért, mert ha már van K-s procid, akkor érdemes lenne hozzá Zs alaplapot venni, hogy tudjad tuningolni (vagy ha nem is te, akkor más) VAGY azért, mert már van B vagy H alaplap, és abba feleslegesen veszel Ks procit, úgysem tudod húzni, és ott költesz még rá 10 ezret feleslegesen.


nem kérek elnézést a lenéző, degradáló stílusért, ezt érdemled a megnyilvánulásod alapján, nem a segítséget

2016. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, hogy mindezt elmagyaráztad, de már mindezt tudtam! Azért nem vettem Z-s alaplapot, mert már nem fért a keretbe !ÉS! az i7 6700 K-s modellje meg igen!? Hát kérlek szépen a !6700K! ALAPÓRAJELE! 4GHz még a non-K modellé pedig 3.4 GHz! Ami annyit jelent, hogy megvettem egy kvázi húzott 6700 (non-K)-s modellt!
2016. dec. 30. 22:12
 14/14 anonim ***** válasza:

jó, akkor legyél büszke magadra, a kérdést meg felejtsd el, úgy sincs értelme

inkább használt a kva kártyát ne pedig véleményeket kérdezgess róla

2016. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!