Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért sötétül el a kép játék...

Thomas01234 kérdése:

Miért sötétül el a kép játék indításál?

Figyelt kérdés

Alaplap ASrock: N68-GS4FX

Videókártya: Asus r9 280 3GB

Táp: Corsair VS 650

proci: AMD FX 8300

memória: Kingston 8GB 1600 MHZ

Most cseréltük ki a videókártyát erre a karira. Barátomtól vettem problémamentesen működött nála ez ezer %. Driver legfrissebb,táp tesztelt, havernál működik a kártya teljesen hibamenetesen. Egyszerűen ötletem nincs teszternél is elmegy a kép valamint játék indításnál. Esetleg BIOS probléma? Várom az ötleteket



2016. dec. 25. 14:18
 1/6 MGéza ***** válasza:
Nem hinném. Lehet hogy tesztelt a tápod meg eddig nem volt vele semmi gond, de az elsötétülés szerintem tápellátás elégtelenséget jelez. Windows eseménynaplóba nézz bele, ha ott kernel power hibákat látsz, akkor biztos így is van.
2016. dec. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MGéza ***** válasza:
Mindenesetre próbáld ki a haverod tápjával is a te gépedben, ha azzal gond nélkül megy, megvan a bűnös.
2016. dec. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
VS.... Szerintem is táp.
2016. dec. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a táp teljesen új 2 napos :)
2016. dec. 25. 16:27
 5/6 A kérdező kommentje:

Viszont ha visszarakom a régi videókártyát azzal meg nem megy el :(

Ebből kifolyólag gyakanakodtam a videókártyára.. de havernál mikor tesztelte max 2x ment el a kép de miután felrakta a drivert rendesen magánál, 4 órát játszott rajta próbaképpen teljesen problémamentesen

2016. dec. 25. 16:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valami új, még nem biztos, hogy jól működik.
2016. dec. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!