Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékprogramhoz kapcsolódóan...

Játékprogramhoz kapcsolódóan szeretném kikapcsolni az integrált videókártyám (intel graphics 4600) és aktiválni szeretném a másikat (Geforce GT 740M) Hogy tudnám ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés

Frissen van telepítve a Geforce videokártyám szoftvere, ennek ellenére sok program alapjában véve egyáltalán nem akarja használni, akkor sem ha be szeretném neki állítani.

Eszközkezelőben minden okés, mind2 megy(elméletileg) Aztán szimplán kikapcsoltam az Integráltat.. de akkor fekete képernyő fogadott minden komolyabb 3D-t igénylő programban.. Nvidia Vezérlőpultban külön programhoz be szerettem volna állítani, hogy amikor futtatom a játékot ne az integráltat használja, de nem engedte. Nvidia Geforce Experience nem ismeri fel a játékot. Steames. Star Wars Empire At Warról van szó. Simán kéne vinnie..


Vélemény ? Mit tehetnék ? ( tudom, hogy sokaknak volt már ez probléma az évek során de nem találtam olyat választ a neten, ami segített volna)



2016. dec. 25. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem engedte? Ha nincs a játéknak beépített profilja, akkor simán csinálj neki egyet. Nem harap.
2016. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

3 féle beállítás közül választhattam az adott játéknál, -Az alapértelmezés(Geforce)

-Geforce

-Integrált..

Csak az Integráltat engedte, a másik kettőre azt írta, hogy nem végrehajtható ennél a rendszernél.. Windows 8.1em van pedig.. és másik játékoknál pedig működik videókártya.. csak ennél nem :D


Próbáltam betenni amugy a Játékot a Geforce Exp játékistájába, de egyáltalán fel se fogja mi a helyzet.. :D

2016. dec. 25. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!