Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » USB kontroller analóg stick...

USB kontroller analóg stick érzékenységét hogyan lehet beállítani megfelelően?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne, hogy a kontroller analóg stick-je körülbelül fél úton eléri a maximum értéket, így eléggé nehéz célozni pl fps játékokban. Van rá mód, hogy úgy be lehessen kalibrálni, hogy ha teljesen előre tolom a sticket akkor érje el a max értéket, ne félúton? Win7 nél csak a középpontot lehet beállítani, a max értéket nem, én úgy láttam.

2016. dec. 30. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen ez a vezérlőpultban megtehető az eszközök és nyomtatók pontnál. Én magam építeni szoktam ilyen cuccokat ,szerintem azok sokkal jobbak.
2016. dec. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ott csak a középpontot lehet beállítani, a végpontokat nem lehet buherálni :S
2016. dec. 30. 12:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg az eszköz alján nincsenek csúszkák a hangoláshoz? Milyen ezköz ez?
2016. dec. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincsen rajta semmi, ez egy media tech mt1507, 3 ezres tescos vacak, valószínűleg gyárilag ilyen hoki, hogy a stickek nem teljes terjedelemben érzékelnek, hamen 3/4 állásban már maxon van :/ Próbáltam hivatalos oldalról is drivert, frissítettem mindent, már a kalibrálás is előjött, de úgyanúgy 3/4 ednél maxot ér el. Ez van, azért köszönöm.
2016. dec. 30. 13:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor kuka...
2016. dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy szűz windowssal azért nézd meg. HA karcagi vagy a közeli vagy esetleg ma vagy holnap hozd el és megnézzük együtt. Eléggé értek a gépekhez meg az ilyen dolgokhoz csak nem mindenkinek akarok segíteni. Ezt vedd kiváltságnak!
2016. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gábor_79 ***** válasza:

Vannak ilyen kontroller emulátor programok, amikben a kontroller érzékenységét és a holtjátékot lehet állítani. Próbáld meg egy olyannal. [link] telepítés nélkül használható.


[link]

2016. dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!