Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer Aspire 3690-re lehet win...

Acer Aspire 3690-re lehet win 7 telepíteni?

Figyelt kérdés
Acer oldalán nincsenek software-ek windows 7-hez csak vistahoz. Más oldalakon viszont találtam dolgokat hozzá de nem tudom működnének-e.

2017. jan. 2. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerencsés esetben Vista/XP drivereket is használhatsz W7 alatt. Mivel Vistától felfele nincs támogatása az adott laptopnak gyártói oldalon, számomra kétséges, hogy bármely más oldalon fellelhető egyéb driverpack alkalmas lesz neked. Kivéve, ha az egyes rendszerösszetevők (pl VGA, WIFI) eszközmeghajtóit az egyes gyártók saját oldalairól töltöd le.
2017. jan. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2017. jan. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Jó gyűjtemény :)

Dell, Asus, Gigabyte, minden van benne :D

2017. jan. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tegyél fel inkább egy Linuxot.
2017. jan. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1.: Hasonlóra jutottam először én is, hogy ha a gyártó nem készített driver-takkor nem hinném hogy lesz jó.

2.: Azt az oldalt megtaláltam én is, de nem tudom bízhatok-e azokban a dolgokban amiket onnan töltenék le.

3.: Nem az enyém a darab, de mondták hügx a magaidejében csúcsdarab volt.

4.: Lunixot nem ismerem, és nem is saját laptop, a tulaj pedig win7-et akar.

2017. jan. 2. 10:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Tedd fel rá. Megoldod az eszközök gyártóinak a meghajtóival. VGA, hang, wifi a legfontosabb nyilván, ezek pedig megvannak, de valószínű minden más is.
2017. jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A hardware-ek pontos típusát honnan tudom meg? Másik dolog nincs nállam a laptop úgy lenne jó hogy ha már megyek felrakni a windowst ne kelljen semmit letöltögetni.
2017. jan. 2. 10:54
 8/12 anonim ***** válasza:

Az összes összetevő pontos típusát csak akkor, ha a gép előtted van, erre alkalmas szoftverrel (pl Aida64 v. Everest).

Amit megtudhatsz, abban meg az Acer oldalán a közölt specifikáció segíthet (vagy egyéb helyen, Google által), de az nem szokott túl részletes lenni.

2017. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az acer oldalán csak a gyártó neve van. Letöltök otthon párat lehet ott lesz pontos típus. Legroszabb esetben rászánok majd több időt és akkor töltöm le ha előttem lesz gép. Köszönöm a válaszaid addig is.
2017. jan. 2. 11:23
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyébként a viccet félretéve, a windows 7 elfogadja a vista driver-t:

[link]

2017. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!