Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használt laptop (asus x550cc)...

Használt laptop (asus x550cc) vásárlásánál mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
i7 proci, 8gb ram és nvidia gt720m a paraméterei, ami nekem benne megtetszett, csak viszont az ára gyanús .. igazából nem is olyan hogy nagyon olcsó volna, 90 ezerbe kerül. Hétvégén mennék megnézni, és az volna a kérdésem, hogy mire figyeljek oda használt laptop vásárlásánál? Miket nézzek meg benne, hogy esetleg nem zsákba macskát veszek. Külső hibákat azt én is észreveszem, de inkább a belső érdekelne, ilyen pixelhibákat is tudom hogy kell megnézni, de olyanra gondolok, mint ahogy már egy ismerősöm is megjárt, hogy vétel után 1-2 hónapra rá végleg feladta a gép. 3 éves maga a gép, viszont az eladó több laptopot is ad el, úgy hogy gondolom nem sajátja, vagyis csak én arra következtettem :) előre is köszönöm a válaszokat :)

2017. jan. 3. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Használd több ideig, hajtogasd kicsit a tetejét is, mechanikasan is terheld óvatosan. Belelehet futni rejtett alaplaphibába, kikapcsolgat stb..
2017. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
aha, értem, köszönöm a segítséget :)
2017. jan. 3. 17:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon gagyi anyagokból van, hamar tönkremegy, azért ilyen olcsó, ennyiért sokkal jobb használt laptopot is vehetsz
2017. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem igazán találok ennél jobb gépet ennyiért, mivel azért egy laptopért nem szeretnék 100km többet utazni, a környéken pedig ár érték arányban ez a legjobb :) külsőleg nem igazán aggaszt a dolog, a lényeg, hogy a belső jó legyen, a teljesítménye .. a mostani gépemet ha látnátok :D pár gomb hiányzik, képernyő pántja letörve, úgy hogy ezt már megszoktam :D
2017. jan. 3. 22:39
 5/9 anonim ***** válasza:
kérj rá fél év garanciát, ha sok laptopot árul, esetleg cég, szokott lenni.
2017. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem egy cég, szerintem csak egymaga kereskedik így gépekkel, úgy hogy a fél éves gari tuti hogy felejtős, de azért köszönöm :)
2017. jan. 3. 23:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, ebből is törni fognak a darabok, mire kell a laptop?
2017. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
na már sajnos elkelt a laptop, úgy hogy mind1 :/
2017. jan. 5. 00:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki hogy nem vettél ilyen szemetet
2017. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!