Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap hiba, javitható?

Dunken Master kérdése:

Alaplap hiba, javitható?

Figyelt kérdés
Ez elég hosszú lessz bocsi.Van egy gigabyte ga p43 alaplapom és a foglalaton vagy ban vannak ugye azok a "lábak" nem tudom hogyan nevezik én igy fogom hivni remélem érteni fogjátok és a lényeg hogy,portalanitás közben megsértettem ezeket a lábakat nem törtek le csak elmozdultak és eldeformálodtak vissza próbáltam rakni őket ugy ahogyan a többi van és sikerült de a deformáció megmaradt és a gép igen csak furcsán viselkedik a ventillátorok az összes proci venti,táp,vga felpörög és néhány másodperc múlva lassúl megint felpörög és lassul szóval vehetek egy másikat vagy megmenthető és ha igen akkor az mennyibe kerülne előre is köszönöm

2017. jan. 3. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogj egy picike csipeszt, és próbáld nem 5 perc alatt elintézni, hanem szánd rá az idő.
2017. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bizony nem megy másképp, elem, nagyító, türelem, és amíg kócosak, ne nagyon indítgasd.
2017. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen alaplapod van és milyen lábak akadtak össze? Nem az előlapi gombok csatlakozó tűi?
2017. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MGéza ***** válasza:

Ha félsz hogy esetleg ki is töröd valamelyiket, őt keresd javítás ügyben, jól ismert, megbízható szaki:

[link]

2017. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az alaplap neve gigabyte p43 es3g
2017. jan. 5. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!