Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen nyomtatót tudtok...

Milyen nyomtatót tudtok ajánlani típus szerint 10-15. e ft között?

Figyelt kérdés

Canon Pixma MG2550-ben gondolkodtam, de eltántorított a sok rossz vélemény, hogy hangos, drága nagyon a tinta hozzá és a gyári margóbeállítása is vmi vicc és ehhez sem jár USB kábel (ami önmagában még nem is lenne gond)


Szóval, milyen nyomtatóval van pozitív tapasztalat és ebben az árkategóriában van? :)



2017. jan. 8. 16:57
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Én alapvetően a HP nyomtatókat kedvelem és nekem is az van, semmi probléma nem volt vele.

[link]


Esetleg olvass utána ennek a típusnak a véleményeiről!

2017. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én inkább a Canon nyomtatókat tudom ajánlani igaz hogy az eredeti patronok a legdragabbak hozzá de megéri. A Canon.hu oldalon rengeteg széria közül válszthatsz a kisnyomtatóktól az üzemi szórólap nyomtatókig. Nekem pontosan a Canon Mf729cx színeslézernyontatóm van fél éve és igen jól végzi a dolgát csak csak hat az ara nem volt kevés 130+Áfa de megérte. Gyönyörű szinesképeket nyomtat


A tintasugaras Canonok ról én is halottam ezt azt de azt is mondják hogy nagyon jó és egyaltalan nem hangos csak hat az oldalköltség 15-20ft/oldal mig a lézereknél ennek csak a tizede


Az előnek meg azt hogy a canonok sem roszzak Csak hat olyan magasabb kategoriakban mar nem egyszintűek a canonal. De ezelőtt 5 évig Hp fekete-feher lezernyomatom volt még ma is megvan és semmi baja és olyan mind az ujvpedig kitudja hany 100ezer oldalakat kinyomtatam vele es elege strapabiro es akkor nem volt több 30ezernél és a patron is csak 6ezer volt és kibírt kb 2000-3000 oldalt.


Mindkét márka jó de inkább a canont ajanlom es azok közül a szineslezert.

2017. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!