Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépemet másik házba tettem...

A gépemet másik házba tettem egy 150w-al erősebb táppal és csgo-ban eddig 250fix fps-em volt most pedig ingadozik 150 körül. Mivel én streamelek is ezért elengedhetetlen a magas fps. Valaki help?

Figyelt kérdés

2017. jan. 9. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Talán leírhatnád, hogy milyen gép és milyen tápot milyenre cseréltél.
2017. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy 450w nbase tápot egy 600w nbase tápra. A gèpem i5 6600, ddr4 4gb ram, hd6870
2017. jan. 9. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Azon nem gondolkoztál, hogy 1 hatalmas 600w-os táp miért 7,5k? Ingadozó feszültsg értékek, kevés védelem, 600w, de nem nagy teljesítményű, 400-as apn beles fsp táp "erejét" nem hozza szerintem! De olvassad csak el a hardveraprós cikket, vagy árukeresőn a "vélemények" rovatkába! 10/3 vallja "jónak" ezt a tápot! tehát 10 emberből 7-nek gondja van vele, és elég kicsit konfigokkal! 1 normális 600-as táp, legalja 25-től!
2017. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Èn ezzel tisztában vagyok. Mègis ugyan ennek a gyártónak egy 5 ezer forintos tápja vígan elvitte
2017. jan. 9. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Egy ilyen gépet egy ekkora hulladék semmirevaló tápra bízni, kész badarság. (Csak, hogy ne fogalmazzak csúnyán).
2017. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért az egy megbízhatatlan, veszélyes tápegység.


Lehet, hogy ebből a szériából egy még szerencsétlenebb darabot fogtál ki, mint korábban. Hiába van ráírva 600W, ha a felét nem tudja normálisan leadni, feszültségingadozások nélkül.


Vegyél egy normális tápegységet. A videokártyád lazán megeszik 300W-ot terhelés alatt, egy ilyen vacak nem fogja normálisan ellátni árammal.


A házat illetően: a hűtés rendben van? Milyen gépházról váltottál milyenre? Mennyi és milyen ventillátor van benne?

2017. jan. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor maradjunk annyiban, hogy ne csodálkozz az eredményen...


Legalább valami minőséget tennél bele...


De nem... nyugodtan nyírja ki a gépet az ingadozó feszültség... csak utána nehogy elkezdjél rinyálni, hogy most akkor miért is ment tönkre...

2017. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!