Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem indul a laptopom, de...

Nem indul a laptopom, de miért (videó)?

Figyelt kérdés

A laptopom azzal a hibával küzd,hogy nem tud valamiért elindulni.A bekapcsoló gomb lenyomását követően,a ledek felvillannak ,a dvd olvasó olvasó feje hallhatóan behúz.De ez hallhatóan csak 1 másodpercig tart,és nem kapcsol be.Amint lesz időm elviszem a szervizbe,de addig gondoltam megkérdezlek titeket.

Videó: https://www.youtube.com/watch?v=jdWfs-drVUw

Laptop típusa: ASUS k55vd sx117



2017. jan. 10. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó sokat indítóztál :)

Igen, vidd vissza és garanciáztasd le.

2017. jan. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem garanciális.
2017. jan. 10. 22:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Ég világon nem találkoztam még ilyennel.

Nem is tudom, ha már úgysem garis, kapd szét és próbáld ki egy másik HDD vagy SSD-vel. De nagy valószínűséggel nem ez a probléma.

2017. jan. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáltad aksi nélkül indítani?
2017. jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam.Hálózati adapterről(töltő), és akkumulátorral is fent áll ez a probléma. Volt ,hogy a gépet akkumulátor nélkül hálózati adapterrel használtam.
2017. jan. 14. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Az csak az aksinak lehet baj, nekem a szekrényben pihenve veszített a kondíciójából. Amikor erre rájöttem, olvastam, hogy az aksi pont az az eszköz, ami a normális használattal (feltöltési/kisütési ciklus teljesülése) éri el a max. élettartamát.

Ha már nem garis, megteheted, hogy szépen lehúzod az eszközöket (hdd, memóriák stb), és megnézed, hogy mit csinál nélkülük, illetve egyenként felcsatlakozva.

Volt egy alaplapom, aminek az egyik hídja ment el, hdd/dvd nélkül még elindult, de bármit rátettem a slotra, ugyanazt csinálta, mint nálad. Természetesen ott az alaplap volt kuka.

Ha szétszedéskor szem előtt van a gombelem, akkor aksi nélkül azt is emeld ki pár percre, hagy felejtsen el minden beállítást. Még akkor van ilyesmi jelenség, ha a biosban matatva lett, de gondolom nem frissítettél biost.

2017. jan. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!