Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik monitor a szemkímélőbb,...

Melyik monitor a szemkímélőbb, a felsoroltak közül? 32" Philips BDM3270QP 32" AOC Q3277PQU BENQ BL2710PT 27"

Figyelt kérdés

A Philips és az AOC tartalmaz low blue light technológiát? Az AOC-nál tudomásom szerint nem lehet állítani ezt, Philips-ről nincs információm e-tekintetben.Úgy tudom nem mindegyik flicker-free ami flicker-free, nem vagyok képben, hogy ezeknek mi a jelentősége...

A 32'' felé húzok, de a szemkímélőbb monitor fontosabb, brt. 150eFt alatt.

Előre is kösz.



2017. jan. 13. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

A mai monitorok, nagy általánosságban már nem rontják a szemet. Az csak a régi CTR monitoroknál volt.

Amire te vagy kíváncsi, az gyakorlatilag kimutathatatlan .

2017. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Nem csak az alacsony kék fény, hanem a villódzásmentesség (PWM free) is fontos, sőt fontosabb. Szinte minden gyártónak vannak ilyen típusa.

Én most jelenleg nem vagyok annyira képbe a mai típusokról. Meg hát a felhasználási területtől is sok függ.

Itt biztos tudnak ajánlani megfeleőt:

[link]

2017. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kösz a tippet.


"Nem csak az alacsony kék fény, hanem a villódzásmentesség (PWM free) is fontos, sőt fontosabb."

Erről olvastam vhol...., a felsorolt típusok esetén a Philips-ről, itt van info:

[link]

A "Réactivité"-t translate-vel sem tudom nagyon értelmezni.

2017. jan. 13. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!