Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik Western Digital-t...

Melyik Western Digital-t érdemes meg venni szerintetek? Többi lent :D

Figyelt kérdés

- Western Digital Blue?

- Western Digital Black?

- Western Digital Red?

- Western Digital Green?

- Western Digital Purple?


ui: azt már tudom hogy a blunál a black jobb, de a többi?



2017. jan. 15. 22:57
 1/7 Amarok Tonrar ***** válasza:
Milyen felhasználásra?
2017. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Black, Blue, Greent általános felhasználásra szánták. Blue = Green, csak újabb, megbízhatóbb (többféle blue van, de én most a legújabb ezrz szériáról beszélek, greent már nem gyártanak). Blue előnye, hogy olcsó, Black előnye, hogy gyors és hosszabb a garancia.


Red NAS-ra tervezték, Purple Survealance-re, Goldot meg szervereknek, azaz mindhárom 0-24 órás felhasználásra való, megbízhatóbbak de drágábbak.

2017. jan. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BM-Striker ***** válasza:

Asztali gépebe alkalmazások telepítésére 7200-as Blue vagy Black, adattárolásra 5400-as Blue.

Green-t nem érdemes venni sehova, 5400-as Blue mindenben jobb nála.

Red NAS-ba vagy otthoni szerverbe való, jól birja folyamoatos működést

Purple biztonsági kamerákhoz való, lassú, de üzembiztos.


Black nem éri meg az árát.

2017. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 általános felhasználás



#2 akkor a black az gyorsabb, hosszabb gari, akkor végül is érdemes azt a + 10k-t rá költeni nem? Mert ahogy néztem teszteket gyorsabban dolgozik sokkal, ha most játékra nézzünk ott pl, akár 1 perces betöltési időt farag le 1-2 játéknál ( pl fallout 4)


#3 hát nem tudom Blue és a Blackan gondolkodtam csak meg láttam hogy van más fajta is kíváncsi voltam hogy akkor melyik a jobb, de ahogy a #2 is írtam szerintem a black azt a + pénzt csak vissza hozza mint teljesítménybe mint garanciába nem?

2017. jan. 15. 23:26
 5/7 Trevor. ***** válasza:
Blue éri meg a legjobban. Nekem van egy WD10EZEX, szépen teszi a dolgát. Mellé egy SSD és sokkal gyorsabb géped lesz, mint egy Black-el.
2017. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 akkor maradok a bluenál, egyedül csak azért gondoltam a blackba mert ahogy néztem ilyen teszteket ott a black sokkal gyorsabban be töltött ahogy írtam a #2nek is
2017. jan. 15. 23:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Az EZEX az nem ugyanaz a blue mint az EZRZ. Az EZEX is viszonylag gyors.
2017. jan. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!