Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 5000 dpi-s gamer egeret...

5000 dpi-s gamer egeret emelgetnem kell az egérpadot mert nem elég gyors a mozgáskövetése? Utoljára ilyet ősrégi golyós egérnél tapasztaltam?

Figyelt kérdés

Megáll az eszem. Állítható dpi-s gamer egér, 800-5000 dpi-ig.

Alapból beáll 1600 dpi-re az a mindennapi feladatokhoz netezgetés doszt elég kéne legyen még sok is.

De egyre gyakrabban fordul elő hogy sima netezés közben is emelgetem az egérpadról mert egyszerűen nem elég gyors. Game közben meg állandóan, itt felviszem 2000-2500-ra akkor is.

Mindez persze speckó gamer egépadon.


??? MI van itt? Utoljára ilyet az ősrégi golyós egérnél tapasztaltam.

A laptop wireless 1000 dpi-s egerét sose kellett még emelgetni pedig az csak 1000.


2017. jan. 18. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

pontos egér név?

Tudod az ilyen 5-6 ezres "gamer" egerekben egy kalap x*r az érzékelő, hiába tud neked akár 10k dpi-t is, ha ratyi a szenzora.

Az úgymond gamer egér 15-20 ezerről indul, és akkor kaptál max 4000 dpi-t.


A másik, milyen gyakran pucolod? nincs szösz a szenzornál fent? kábel nincs megtörve?


Milyen az a speckó gamer egérpad? Pontos név? Van egy csomó amit max annak hirdetnek de köze nincs hozzá és rosszabb mint egy sima asztalfelület.

2017. jan. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezekre mind csak azt tudom mondani hogy ilyet még akkor se produkálhatna ha 5000 dpinek csak a fele igaz, és még akkor se ha a szántóföldet gyalulom vele.
2017. jan. 18. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

De még mindig nem tudtad kinyögni azt a rohadt egér típust...

Véletlen se lehessen megmondani, hogy egyáltalán a szenzora a rakat szar vagy egyébként is egy rakat szar...

2017. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%

Ember, szüljél már ki egy PONTOS egér meg egérpad nevet, addig semmit nem lehet mondani.

Vagy fizikai és/vagy mentális fájdalmat okoz?

2017. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!