Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopba videokártya csere?

Laptopba videokártya csere?

Figyelt kérdés

Lenovo T410es laptopba sima intel hd graphics kártyát cserélni lehetséges?

Ha veszek bele olyan processzort aminek az integrált video teljesítménye 4xxx


[link]


Ezzel már tudnék valamit kezdeni?

Bocsánat a kissé együgyű kérdésért de hardverek területén nem nagyon vagyok otthon, pláne ha laptoppal kapcsolatos:d.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2017. jan. 20. 14:25
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]

vagy ha egy ilyennel próbálkoznék? Függ valamitől hogy inteles procit amd-sre cserélek?

2017. jan. 20. 14:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Az alaplaptól, merthogy nem nagyon megy bele.
2017. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pinkpancser ***** válasza:
Van olyan laptop amiben cserélhető, de ebben nem lehet. A két proci amit írtál azok pedig nem laptopba, hanem asztali gépbe valók, így azokra biztos nem cseréled. Abba csak első generációs PGA988-as i5 (esetleg i7) procit fogsz tudni rakni. VGA meg az lesz amit a proci tud.
2017. jan. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a te laptopodba már nem lehet olyan mobil procit tenni amibe intel hd 4xxx igp lenne mivel nem kompatibilis az újabbakkal . Jobban jársz ha új laptop után kezdesz nézni. Mit akarsz egyáltalán játszani?

a linkelt proci asztali gépbe való .

2017. jan. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen későn vettem észre hogy asztalis, és már belinkeltem a hülyeséget:).. hát örülnék azért ha 2014es játékok mondjuk elfutnának, ne csak több éves régi vackok, de sejtettem hogy ez lesz a válasz:D, hát igen az ember jobban jár egy asztali géppel, hiába a mobilitás ha korlátozott vagy túl drága az eszköz:)..

Köszönöm a segítséget mennek a zöldek!

2017. jan. 20. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!