Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A videókártya hibán kívül...

A videókártya hibán kívül lehet más oka annak, hogyha semmi kép nem jön be a monitoron?

Figyelt kérdés
Mikor bekapcsolom a gépet akkor a monitor el sem indul. Ahogy átgondoltam a lehetőségeket nem tudok másra gondolni csak a videókártyára, mivel ha más lenne a hiba akkor legalább a kezdőképernyőig el kellene jutni.
2017. jan. 20. 15:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Természetesen az alaplap miatt lehet, de ezen kívül van-e más?
2017. jan. 20. 15:40
 2/8 anonim ***** válasza:
Monitor ? Kábel ? BIOS beáll ?
2017. jan. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elég sok mindentől lehet. Valószínűleg az öntesztig sem jut el. Ventik pörögnek és ennyi. El kell kezdeni tesztelgetni.


BIOS reset---->RAM---> VGA--->ATX csatik--->PSU


Valahol ki kell buknia valaminek.

2017. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
monitorod villog bekapcsoláskor ? ha igen akkor inkább videó kártya hiba.
2017. jan. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A monitor bekapcsol egyáltalán? Ha nem tudod (led?), húzd ki a VGA kábelt, hogy a monitorhibát kizárd. Azért egy saját menünek be kéne jönnie, vagy egy "no signal" feliratnak, géptől függetlenül.
2017. jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha nincs bedugva a VGa kábel akkor kirakja az ikont, hogy nincs csatlakoztatva, ha bedugom akkor villog a LED.

Elkezdtem tesztelgetni az egységeket, de szerintem a vidikártya lesz a bűnös.

2017. jan. 20. 16:27
 7/8 anonim ***** válasza:
videokártya,alaplap hiba,és memoria kártya nincs a helyén ...
2017. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem tudom mi volt a hiba, de helyrejött. Szétkaptam az egész gépet, kipucoltam, aztán ahogy összeraktam bejött a kép, igaz mostmár más probléma van vele, de se erőm, se akaratom nincs már hogy tovább próbálkozzak.
2017. jan. 20. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!