Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért érzékel AMD Radeon...

Miért érzékel AMD Radeon 8500M-es videókártyát, amikor AMD Radeon R5 230m-es van?

Figyelt kérdés
Van egy laptopom amiben van egy AMD R5 230m-es videókártya 2gb-os. Mivel 2014-es driver van rá feltelepítve ezért új driver után kutattam és rátaláltam a Radeon Crimson 16.11.5-ös driverre. Megnéztem milyen kártyákkal kompatibilis, és mivel az AMD R5 200-as szériát támogatja, ezért fel is telepítettem. Újrainditottam, majd megnéztem az eszközkezelőbe és AMD Radeon 8500M-es videókártyát érzékel. Miért van ez?

2017. jan. 20. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Radeon Crimson 16.11.5 nem igazán drájvernak minősül.


Rakj fel a gépedre egy win 10-et és vagy egy Driver boostert, ami ellenőrzi a drivereket és utána jó lesz.

2017. jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem használtam windows 10-et. De ha felraknám akkor az automatikus felrakná a legfrissebb drivereket vagy mi?
2017. jan. 23. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen a Windows 10 felrakja a videó kari driverjét automatikusan, de sajnos nem ér semmit. Nekem a laptopba felrakta és szagattak a játékok. Aztán telepítettem manuálisan és megjavult. Egyébként HD 7670M- van a lapiba.
2017. jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most olvastam az AMD fórumon hogy az AMD radeon r5 230m-et átnevezték 8500M-re szóval elvileg normális. Akkor most mit csináljak, töröljem le a crimsont és szedjek egy másik drivert?
2017. jan. 23. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!