Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez videókártya hiba?

Ez videókártya hiba?

Figyelt kérdés

Gép: amd athlon 64 x2 dual core 3800+ 2ghz

2GB DDR memória

GeForce 6600 GT 256 mb

200 gb merevlemez.

Szóval a hiba ott kezdődött, amikor letöltöttem egy játékot. Játszottam rajta körülbelül fél órát, de arról fogalmam sem volt, hogy hány fokos a videókártya. Nos.. 105 fokra hevült fel. Aztán magától kikapcsolt a gép. Azóta azzal a videókártyával többet nem kapcsolt be. Rákötöttem az alaplapi integrált videókártyára, azzal elindult, de képet nem mutatott.(gondolom nem volt jó az alaplapi) lehúztam, majd elmentem iskolába. Mikot hazaértem nem bírtam magammal, és újra rádugtam az alaplapi integrált videókártyára, de mostmár a gép sem indult el. A tápom 550 wattos, ventilátorja pörög, nem poros. Szerintetek?



2017. jan. 21. 10:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is alapos portalanítás kellene, speciális sprayel, kiszedni a dolgokat, a foglalatokat is kifúvatni, ha kell újrapasztázni, régi ventilátorokat kicserélni. A memóriákat is letesztelni.

Ezután van értelme próbálkozni.

2017. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!